UAB „Linus Medical“ siekia, kad svetainė lankytojams būtų lengvai pasiekiama, suprantama ir paprastai valdoma. Šiuo tikslu „Linus Medical“ turi žinoti, kokius puslapius ir kokias naršykles naudoja skirtingi lankytojai, ir kaip naršo po skirtingus tinklalapius. Duomenims rinkti ir analizuoti naudojama „Google Analytics“ programinė įranga, kurią rasite šiuo adresu ir sužinosite daugiau informacijos ir analizės galimybių.

Jei nenorite, kad atliekant šią analizę būtų naudojami jūsų duomenys, atnaujinkite naršyklę, naudodami čia pateiktą atitinkamą priedo programą.

Slapukai yra informacija, kurią naršyklė saugo vartotojo įrenginyje ir skirta išlaikyti asmenines vartotojo
pasirinktis (pasirinktą kalbą, vartotojo vardą ir kt.). Vartotojas gali išjungti slapukus savo naršyklėje,
tačiau tai gali sumažinti svetainės naudojimosi galimybes. Slapukų naudojimo laikas vartotojo įrenginyje yra trumpas. Paprastai tai yra mažiau nei vienas mėnuo. Jei norite išjungti ar ištrinti slapukus, galite gauti pagalbos iš savo naršyklės vartotojo vadovo. Duomenys apie lankytojų lankomumą nėra anonimiški. Tačiau jais gali naudotis tik ribotas „Linus Medical“ darbuotojų ratas.

Serveriai, kuriuose yra mūsų interneto svetainė, kaupia užklausų duomenis tik techniniais tikslais,
siekiant įsitikinti, kad svetainė tinkamai veikia, ir prireikus nustatyti gedimo priežastį (-is). Šie duomenys yra prieinami „UAB Linus Medical“ IT partneriui ir serverių įmonės techniniam personalui.

Papildomus klausimus galima pateikti „UAB Linus Medical“ svetainėje įvedus savo asmeninę informaciją. Šie duomenys bus naudojami tik pagal užklausą.

Jei turite pasiūlymų ar klausimų dėl jūsų asmeninių duomenų tvarkymo, susisiekite šiuo adresu:
infoEE@linusmedical.com

Jei manote, kad buvo pažeistas jūsų privatumas, galite kreiptis į Duomenų apsaugos inspekciją. Jei gyvenate kitoje ES valstybėje narėje, šiuo adresu rasite atitinkamos institucijos kontaktinius duomenis.